Przejdź do treści

Top Market

Top Market

Marka Top Market pojawiła się w 2004 r. i aktualnie skupia blisko 600 sklepów oraz supermarketów osiedlowych o charakterze delikatesowym. Naszą ambicją jest codzienne dostarczanie Państwu jak najszerszej oferty asortymentowej, blisko domu za rozsądną cenę. Blisko 2600 naszych współpracowników dba o świeżość i dostępność produktów w naszych placówkach na Mazowszu, Lubelszczyźnie, Pomorzu, Warmii, Kujawach, Podlasiu i w województwie łódzkim.

Bliżej

Dlaczego? Ponieważ nasze placówki są blisko Twojego domu, a nasi klienci są naszymi sąsiadami. Nowe placówki otwieramy blisko osiedli mieszkaniowych i kamienic, aby stworzyć dogodną alternatywę dla uciążliwych i długich zakupów w hipermarketach.

Taniej

Dlaczego taniej? Jako duża sieć handlowa jesteśmy w stanie negocjować dla Państwa korzystniejsze ceny. Swoimi rabatami dzielimy się z naszymi klientami. U nas promocja naprawdę jest promocją.

Lepiej

Lepiej, bo codziennie kontrolujemy i podnosimy jakość naszej obsługi i naszych produktów. Nieprzerwanie wprowadzamy nowe udogodnienia i usługi, aby zakupy u nas nie tylko ułatwiały życie, ale by były prawdziwą przyjemnością!